کنترل چند کامپیوتر با یک موس و کیبورد – معرفی mouse without borders

خیلی از ما ها این روز ها معمولا از چند سیستم مثل لپ تاپ و کامپیوتر استفاده می کنیم ، حالا فرض کنید میز کارمون چقدر شلوغ میشه اگه همزمان چند موس و کیبورد برای مدیریت و استفاده از سیستم هامون داشته باشیم .

در این مقاله قصد دارم نرم افزار mouse without borders که ساخته شرکت مایکروسافت هستش معرفی کنم ، با استفاده از این برنامه می تونید موس ، کیبورد و کلیپبورد تون بین چند سیستم متصل به یک شبکه به اشتراک بگذارید .

این نرم افزار تا چهار سیستم رو پشتیبانی میکنه و البته نکته تاسف بازش اینه که فقط از سیستم عامل ویندوز پشتیبانی میکنه و نسخه لینوکس و مک نداره ، البته برنامه های جایگزین مولتی پلتفرم وجود داره که احتمالا در پست های آینده معرفی کنم ، البته همین الان هم میتونید در گوگل جستجو کنید و این برنامه ها رو پیدا کنید یا صبر کنید که من براتون پیدا کنم!

نصب mouse without borders

خب نصب موس ویزاوت بوردر هم مثل سایر نرم افزار های ویندوزی عادی هستش و فقط کافی با لایسنس موافقت کنید و نکست بزنید. اما بعد از پایان نصب یک نکته وجود داره :

صفحه بعد از نصب موفقیت آمیز.

نکته این هستش اگر اولین سیستمی هستش که دارید نرم افزار نصب میکنید باید گزینه No رو بزنید و اگر سیستم دومی و… هستش باید گزینه Yes رو بزنید.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: